Kayıt Olan Her Müşterimize 10 TL İNDİRİM

Sıkça Sorulan Sorular

ÜYELİK

Üye Olmadan Alış-veriş Yapabilir miyim?

Evet, web sayfamızdan üye olmadan da alış-veriş yapabilirsiniz.

Üye olmanın Avantajları Nelerdir?

Web sayfamıza ücretsiz üye olduğunuzda ilk siparişinizde geçerli olan indirimden yaralanabilirsiniz. Ayrıca dönem dönem yaptığımız fırsat ve kampanyalardan sadece üyelerimiz yararlanabilmektedir.

Üyelikte Hangi Bilgiler İstenmektedir?

Üye olurken sizden sadece oturum açmanız için gerekli olan e-posta adresi kullanıcı adı (rumuz) ve parola istenmektedir. Bu bilgiler "Gizlilik Politikası" sayfamızda belirtildiği şekliyle kullanılmaktadır. Sipariş için gerekli diğer bilgileri daha sonra Yönetim Paneli sayfasından düzenleyebilirsiniz.

Üyeliksiz Sipariş Verdim, Üye Olduktan Sonra Siparişim Kaybolur mu?

Üyeliksiz olarak verdiğiniz siparişinizde kullanılan e-posta ile üye olmanız durumunda sipariş bilgileri üye olunan hesap ile ilişkilendirilir, kaybolmaz.

Birden Fazla Üyelik Oluşturabilir miyim?

Aynı e-posta adresi ile yalnızca 1 üyelik oluşturabilirsiniz. Farklı e-posta adresiyle birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz.

Benim e-Postam ile Üyelik Açılabilir mi? Sipariş verilebilir mi?

Web sitemizde yapılan her işlem sonunda müşteirlerimiz e-posta ile bilgilendirilmektedir. Web sitemize üye olunduğunda veya sipariş verildiğinde size gelen eposta ile bilgilendirilirsiniz, bir hata veya size ait olmayan işlem olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek durumu düzeltebilirsiniz.

Adres ve Telefon Bilgilerimi Nasıl Güncellerim?

Web sitemize oturum açtıktan sonra Yönetim Paneli > Adres sayfasından bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Parolamı Nasıl Değiştirebilirim?

Web sitemize oturum açtıktan sonra Yönetim Paneli > Hesap Detayları sayfasından eski parolanızı teyit ederek yeni parolanızı değiştirebilirsiniz.

Kayıtlı e-postamı değiştirebilir miyim?

Kayıtlı olduğunuz e-postanız değiştirilemez. Eğer epostanıza erişemiyorsanız bize çağrı merkezimizden ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

KARGO VE TESLİMAT

Siparişim Hangi Kargo Firmasıyla Gönderilecek?

McG İlaç olarak Yurtiçi Kargo firması ile anlaşmalıyız ve siparişinizin sevkiyatını Yurtiçi Kargo üstlenecektir.

Ücretsiz Gönderim Kıbrıs'ı Kapsıyor mu?

Ücretsiz gönderim eşiğine ulaşmanız halinde yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında kalan bölgeyi kapsamaktadır. K.K.T.C ve diğer ülkeleri kapsamamaktadır.

Fatura ve Teslimat Adresi Nedir?

Fatura adresi faturanın kesileceği adres, teslimat adresi ise sipaşin gönderileceği adresi belirtmektedir. Genellikle iki adres aynı olarak girilir fakat fatura ve teslimat adresini sipariş esnasında değiştirebilirsiniz.

Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim?

Teslimat adresini Yönetim Paneli > Adres bölümünde yer alan Teslimat Adresi kısmından değiştirebilirsiniz. Ayrıca sipariş esnasında da teslimat adresinizi farklı bir adres girebilirsiniz.

Kargo Takip Koduna Nereden Ulaşabilirim?

Kargo takip kodu, siparişiniz kargoya verildiğinde sipariş esnasında verdiğiniz eposta adresine gönderilmektedir. Ayrıca, ziyaretçi olarak sipariş veren müşterilerimiz ile oturum açmayan müşterilerimiz sipariş durumlarını Kargom Nerede? sayfasından öğrenebilirler.

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır?

16:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargo firmasına teslim edilir, 16:00 dan sonra verilen siparişleriniz ise takip eden ilk iş günü kargo firmasına verilir. Mücbir bir sebep olmadıkça siparişiniz 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Detaylı bilgi için lütfen teslimat koşulları sayfamızı inceleyiniz.

ÖDEME

Siparişimi Hangi Ödeme Kanalları ile Ödeyebilirim?

Siparişin ödemesini online olarak kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express, Masterpass ile yapabilir; EFT/Havale bankanız üzerinden gerçekleştirebilir veya Kapıda Ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz.

Online Ödeme Yöntemleri Güvenli mi?

Çevrim içi yaptığınız ödemeler (kredi veya banka kartı, sanal kart, BKM Express, Masterpass) iyzico altyapısı kullanılarak alınır ve tüm işlemlerde 3D Secure kullanılır. Ayrıca bilgileriniz 256 Bit SSL ile korunmaktadır.

3D Secure Nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibine sms ile gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.

3D Secure Neden Önemlidir?

3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin, yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen sms şifresiyle onaylaması gerekmektedir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişimi Havale/EFT ile ödeyebilir miyim?

Evet. Sipariş esnasında ödeme seçeneği olarak Havale/EFT ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra siparişi onaylayınız. Sipariş onaylandıktan sonra gelen sayfada ve ayrıca sipariş esnasında verdiğiniz posta adresinde EFT/Havale yapmanız gereken Banka Bilgilerimizi bulabilirsiniz. 7 iş günü içinde ödenmeyen siparişler iptal olu

Siparişimi Kapıda Ödeyebilir miyim?

Evet. Sipariş esnasında ödeme seçeneği olarak Kapıda Ödeme ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra siparişi onaylayınız. Kapıda Ödeme seçeneği bazı riskleri barındırdığı için bu ödeme seçeneğinde eksta ücret yansımaktadır.

Ödememi Taksitle Yapabilir miyim?

Evet, BDDK 'nın verdiği yasal sınırlamalar kapsamında siparişinizi taksitlendirebilirsiniz.

T.C Numarası Neden Zorunlu?

Sipariş faturasının adınıza kesilebilmesi ve kargonuzun size teslim edilebilmesi için T.C numarası girilmesi zorunludur.

İPTAL, İADE & DEĞİŞİM

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edilmediyse Hesabım > Siparişlerim sayfasında yer alan ilgili siparişe tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Eğer kargo firmasına teslim edildiyse sipariş iptal edilemez, kargo geldiği zaman iade edilebilir.

Siparişimi İade Edebilir miyim?

Siparişinizde yer alan ürünleri kutusu/ambalajı açılmamış halde yasal olarak belirlenen 14 günlük süre içerisinde "Cayma Hakkı"ınızı kullanarak kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz. Ürünlerimiz kozmetik ürün grubunda olduğu için 14 gün sonra yapılan iadeler kabul edilmemektedir.

Siparişimi İptal/İade Ettiğimde Ücreti Nasıl Geri Alırım?

Sipariş iptalinden sonra ücret iadesi süreci başlatılır. Eğer siparişinizi online ödeme yöntemi ile ödediyseniz, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlike sipariş tutarı ödeme yaptığınız hesaba 7 iş günü içerisinde geçmektedir. Havale/EFT ile ödeme yaptıysanız sipairş tutarı EFT/Havale ile size iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi sadece kredi kartına olmaktadır, farklı bir şekilde iade edilemez.

Üye Olmadan Alış-veriş Yaptım, İptal/İade Nasıl Yapabilirim?

Siparişinizi üye olmadan gerçekleştirdiyseniz, size gönderilen "Siparişiniz Tamamlandı" e-postasında İptal/iade butonuna basarak süreci başlatabilirsiniz.
Aradığınız Yanıtı Bulamadınız mı?
    Menü